Odigrano 6-to kolo LM ZDK

26 ABECEDA MAGLAJ Rezultat Periodi
Kadeti Komesar:   Sudije: Mujčić – Borčilo 95 : 65 27:22 30:08 18:17 20:18
26 ABECEDA WINNER Rezultat Periodi
Predpioniri Komesar:   Sudije: Mujčić – Borčilo 75 : 14 22:08 24:02 16:02 13:02
Pioniri Komesar:   Sudije: Mujčić – Borčilo 80 : 17 17:04 31:02 14:05 18:06
28 ORLOVIK KAKANJ Rezultat Periodi
Kadeti Komesar:   Sudije: Pelja – Topoljak  58 : 60 13:19 05:19 17:11 23:11
28 KRIVAJA KAKANJ Rezultat Periodi
Juniori Komesar:   Sudije: Pašalić – Durmić 67 : 79 19:24 16:20 19:14 13:21
29 GRADINA VUKOVI Rezultat Periodi
Predpioniri Komesar:   Sudije: Dedić – Telalović 19 : 57 02:14 07:17 04:16 06:10
Pioniri Komesar: Sudije: Dedić – Telalović 78 : 35 19:7 25:10 24:09 10:09
Kadeti Komesari: Sudije: Dedić – Telalović 74 : 36 21:06 17:09 21:10 15:11
Juniori Komesari: Sudije: Dedić – Telalović 57 : 59 15:20 16:18 09:10 17:11
30 ČELIK KENGUR Rezultat Periodi
Predpioniri Komesari: Sudije: Džampo – Ćorović 40 : 51 14:12 07:19 04:07 15:13
Pioniri Komesari: Sudije: Bambur – Dedić 69 : 56  
Kadeti Komesari: Sudije: Džampo – Ćorović 54 : 76 15:23 12:17 12:29 19:07
Juniori Komesari: Sudije: Pelja – Hasić – Dedić 84 : 67 13:08 20:19 23:15 28:25
26 MAGLAJ TEŠANJ Rezultat Periodi
Kadetkinje Komesar:   Sudije: Pašalić – Durmić 18 : 64 02:25 04:17 05:09 06:13
26 B.I.G. VISOKO TEŠANJ Rezultat Periodi
Juniorke Komesar:   Sudije:     ODGOĐENO
27 ORLOVIK KENGUR Rezultat Periodi
Pionirke Komesar:   Sudije: Karović – Telalović 67 : 66 20:09 14:23 14:11 19:23
Kadetkinje Komesar:   Sudije: Karović – Telalović 28 : 49 04:07 06:20 11:08 07:14
28 ČELIK SUBOR JUMPER Rezultat Periodi
Predpionirke Komesar:   Sudije:     ODGOĐENO
Pionirke Komesar:   Sudije: Bajgorić – Pašalić 25 : 79 08:20 04:24 05:22 08:13
Kadetkinje Komesar:   Sudije: Bajgorić – Pašalić 39 : 55 04:14 11:14 15:10 09:17
Juniorke Komesar:   Sudije:     ODGOĐENO
29 ZENICA BASKET PLUS Rezultat Periodi
Kadetkinje Komesar:   Sudije: Bajgorić – Karalić 29 : 51 04:10 06:20 18:09 06:12